Ndryshimi mes inspektimeve të "Gjuha tsvana"

Jump to navigation Jump to search
29 bytes added ,  11 vjet më parë
v
roboti shtoj: vi:Tiếng Tswana; cosmetic changes
v (roboti ndryshoj: pt:Língua tsuana)
v (roboti shtoj: vi:Tiếng Tswana; cosmetic changes)
| valign="top"|Gjenetika
Klasifikimi:
|{{{gjuha familjare}}}<br />
&nbsp;&nbsp;''{{{emëri}}}''<br />
|-
! colspan="2" bgcolor="abcdef" align="center"|Statusi Zyrtar
Gjuhë që flitet në jugun e Afrikës.
 
== Shiko dhe këtë ==
 
{{Cung}}
 
[[CategoryKategoria:Gjuhë|Tsvana]]
 
[[af:Tswana]]
[[tn:Setswana]]
[[tr:Tswana dili]]
[[vi:Tiếng Tswana]]
[[yo:Èdè Tswana]]

Menyja e navigimit