Dallime mes rishikimeve të "Goja"

Jump to navigation Jump to search
34 bytes removed ,  12 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (→‎Shih edhe këtë: -seks oral // nuk besoj se vete shume, ka me shume interes per biologji)
vNo edit summary
[[Figura:Mouth.jpg|thumb|Zgavra e gojës tek njeriu]]
'''Goja''' është zgavra e hapur që tek kafshët shërben për të marrë [[ushqimi]]n dhe [[uji]]n kurse tek [[njeriu]] për të folur dhe për [[seksi oral|seks oral]]. [[Zgavra]] e gojës tek gjallesat zakonisht gjendet në kokë.
 
== Struktura e gojës ==
24.783

edits

Menyja e lëvizjeve