Dallime mes rishikimeve të "Bixhova"

Jump to navigation Jump to search
74 bytes removed ,  11 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 80.137.236.203 (diskutimet) në versionin e fundit nga Puntori.
v (U kthyen ndryshimet e 80.137.236.203 (diskutimet) në versionin e fundit nga Puntori.)
 
== Shih edhe ==
bixhova esh nje fshat me njerz shum te skollur dhe te beses,, mos haroni.
 
== Lidhje të jashtme ==

Menyja e lëvizjeve