Dallime mes rishikimeve të "Josif Minga"

Jump to navigation Jump to search
38 bytes added ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
 
Albumi me korale accapella është një përmbledhje me korale accapella të punuara gjatë 30 vjetëve dhe të interpretuara në vende të ndryshme, brenda dhe jashtë Shqipërisë.
 
[[Category:Kompozitorë shqiptarë]]
4.659

edits

Menyja e lëvizjeve