Dallime mes rishikimeve të "Grashtica"

Jump to navigation Jump to search
150 bytes added ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(U largua krejt përmbajtja e artikullit)
Grashtica Eshte nje fshat Ne komunen E Prishtines ajo kufizohet me Keqkollen Kolicin Mramorin Dhe Makovcin Grashtica Eshte Pjese e gollakut Ballabanit
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve