Dallime mes rishikimeve të "Luiza Xhuvani"

Jump to navigation Jump to search
644 bytes added ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
== Filmografia ==
*[[I dashur armik]] - ({{F|2004}}) .... Vefi
 
*[[Parullat]] - ({{F|2001}}) .... Diana
*[[Funeral Business]] - ({{F|1999}})
*[[Dashuria e fundit]] - ({{F|1995}})
*[[8 persona plus]] - (1994) komedi-teater
*[[Loin des barbares]] - ({{F|1994}}) .... Marieta
*[[Një ditë nga një jetë]] - ({{F|1994}})
*[[Valsi i Titanikut]] teater-komedi
*[[Dhelpra dhe rrushte]] teater
*[[Bardh e zi]] - ({{F|1991}})
*[[Unë e dua Erën]] - ({{F|1991}}) (TV)
*[[Muri i gjallë]] - ({{F|1989}})
*[[Flutura në kabinen time]] - ({{F|1988}})
*[[Rrethi i kujtesës]] - ({{F|1987}})
*[[Dhe vjen një ditë]] - ({{F|1986}})
*[[Fjalë pa fund]] - ({{F|1986}})
 
{{aktor-cung}}

Menyja e lëvizjeve