Ndryshimi mes inspektimeve të "18 Qershor"

Jump to navigation Jump to search
61 bytes added ,  10 vjet më parë
v
v (roboti shtoj: pa:੧੮ ਜੂਨ)
* [[1942]] - [[Paul McCartney]], britanski kantautor
* [[1943]] - [[Raffaella Carrà]], këngëtare italiane dhe yll i TV
* [[1949]] - [[Lech Kaczyński]], Presidenti i [[Poloni]]së
* [[1952]] - [[Isabella Rossellini]],aktore italiane
 
3.535

edits

Menyja e navigimit