Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "ABA Business Center"

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
(Faqe e re: ''ABA business center'' është ndërtesa më e lartë në Shqipëri ka 21 kate mbi tokë dhe 3 kate nëntoksore {{cung}}.)
 
No edit summary
''ABA business center'' është ndërtesa më e lartë në Shqipëri ka 21 kate mbi tokë dhe 3 kate nëntoksore {{cung}}.
==Lidhje të jashtme==
[http://www.ababusinesscenter.al/rreth_ABA.html]