Dallime mes rishikimeve të "Mani i zi"

Jump to navigation Jump to search
1.290 bytes added ,  12 vjet më parë
Faqe e re: ==Vetite kuruese== Mani i zi i njohur ndryshe edhe me emrin dudi ka gjetur në përdorim të gjerë në mjekësinë popullore dhe përdoret pr të kuruar disa sëmundje. Tek ne gjendet i ...
(Faqe e re: ==Vetite kuruese== Mani i zi i njohur ndryshe edhe me emrin dudi ka gjetur në përdorim të gjerë në mjekësinë popullore dhe përdoret pr të kuruar disa sëmundje. Tek ne gjendet i ...)
(Pa ndryshime)

Menyja e lëvizjeve