Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "Isokrati"

3 bytes added ,  16 vjet më parë
v
Robot: Changing Category:Grek
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
vNo edit summary
v (Robot: Changing Category:Grek)
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki -->
 
[[Category:GrekGrekë]]
12.976

edits