Dallime mes rishikimeve të "Viola"

Jump to navigation Jump to search
16 bytes added ,  12 vjet më parë
v
roboti shtoj: af:Altviool
v (roboti shtoj: ar, be-x-old, bg, bs, ca, cs, cv, cy, da, de, el, en, eo, es, et, eu, fa, fi, fr, fy, gd, he, hr, hu, io, is, it, ja, kn, ko, mk, mwl, nl, nn, no, oc, pl, pt, qu, ro, ru, sh, simple, sk, sl, sr, sv, th, tl, tr, uk, vi, zh)
v (roboti shtoj: af:Altviool)
* Klasike klasike muzikë log Portal, dhe mund të ndihmoni Wikipedian duke e përmirësuar klasike
 
[[af:Altviool]]
[[ar:كمان متوسط]]
[[be-x-old:Альт (струнны інструмэнт)]]
48.431

edits

Menyja e lëvizjeve