Ndryshimi mes inspektimeve të "Stadiumi "Tomori""

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
'''Stadiumi Tomori''' është ambjenti ku zhvillon ndeshjet FK[[KS Tomori]] [[Berat]]. Stadiumi u ndërtua në vitin 1985 dhe ka një kapacitet prej 14.500 spektatorë.
 
 
Anonymous user

Menyja e navigimit