Dallime mes rishikimeve të "Sindroma Tourette"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
 
Faktorë gjenetikë dhe mjedisorë luajnë rol në etiologjinë e sindromës, por shkaqet e sakta janë të panjohura. Në shumicën e rasteve medikamentet janë të panevojshme.
 
 
 
==Lidhje të jashtme==
<!--Please do not add external links without a strong justification, per [[WP:EL]], [[WP:NOT]] and [Wikipedia:WikiProject Clinical medicine/Writing medical articles]]. Websites can be added to the appropriate DMOZ category. -->
887

edits

Menyja e lëvizjeve