Ndryshimi mes inspektimeve të "20 Prill"

Jump to navigation Jump to search
17 bytes removed ,  10 vjet më parë
v (roboti shtoj: kl:Apriili 20)
 
== Lindje ==
{{PRILL}}
* [[1808]] - [[Napoleon III Bonaparte]], kryetar dhe perandor i [[Franca|Francës]] (vdiq më [[1873]])
* [[1889]] - [[Adolf Hitler]], kryeminister gjerman dhe udhëheqës i [[Reich i tretë]] (vdiq më [[1945]])

Menyja e navigimit