Dallime mes rishikimeve të "Redi jupi"

Jump to navigation Jump to search
263 bytes added ,  11 vjet më parë
Faqe e re: <b>Redi Jupi</b>(31 Maj 1974) eshte nje lojtar shqiptar.Luan si mesfushor qendre dhe ka luajtur rreth 19 ndeshje si kapiten ne skuadren kombterare te Shqiperise qe nga debutimi i tij ne 1...
(Faqe e re: <b>Redi Jupi</b>(31 Maj 1974) eshte nje lojtar shqiptar.Luan si mesfushor qendre dhe ka luajtur rreth 19 ndeshje si kapiten ne skuadren kombterare te Shqiperise qe nga debutimi i tij ne 1...)
(Pa ndryshime)
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve