Ndryshimi mes inspektimeve të "19 Qershor"

Jump to navigation Jump to search
66 bytes added ,  10 vjet më parë
v
 
==Lindje==
* [[1623]] - [[Blaise Pascal]], matematikan dhe fizikant francez.
* [[1933]] - [[Otto Barić]], tranir futbolli kroat.
* [[1947]] - [[Salman Ruzhdi]], shkrimtar indian.
3.535

edits

Menyja e navigimit