Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Kuvendi"

Jump to navigation Jump to search
 
Zotëtrinj ju lutem mendojeni thellë këtë veprim, vetëm se ju jeni administrues apo përdorues me një numër të madh redaktimesh nuk ua lejon juve që të silleni në këtë mënyrë tërësisht të papërgjgjshme dhe me një mëndjemadhësi të tillë. Ju nuk mund të na përjashtoni vetëm me këto prova sporadike dhe totalisht të shpjegueshme. Atëherë mund të vërtetohet fare mirë që unë dhe Kristiani95 nuk jemi i njejti person, pasi kemi kryer redaktime në të njejtën kohë dhe nëse shikoni faqet tona të diskutimit ju do të shikoni që i shkruajmë shpesh msazhe njëri-tjetrit, çfarë ju do te thoni tani se ne ia shkruajme vetes? Ose edhe me Akimi95, shikoni oren dhe daten e redaktimeve, mos veproni ne kete menyre vetem se deshironi te perjashtoni kete sepse ju mungon emocioni ne Wikipedia, por mendoni se me kete bllokim edhe neve do te na prishni nje enderr sic eshte wikipedia. Per sa i takon Ip-ve me mua Kristiani95, Akimi95 dhe KB24 po ato mund te jene ndonjehere te ngjashme sepse ne jemi ne te njejten shkolle dhe ne shume raste jemi futur ne wikipedia nga kompjuterat e shkolles, pra nga te njejtat kompjutera. Ju faleminderit, shpresoj te merrni vendimin e duhur. --[[Përdoruesi:Elio96|Elio96]] 22 Qershor 2010 20:46 (CEST)
 
Dhe sigurisht qe e kemi nje te dyshuar per vandalizmat, ai eshte MyDelirium, shikoni faqen e tij te diskutimit kontrolloni IP e tij dhe shikoni historikun e faqes se tij te perdoruesit.--[[Përdoruesi:Elio96|Elio96]] 22 Qershor 2010 20:53 (CEST)
 
==Nuk dashta mu përzi në këtë bised==
887

edits

Menyja e lëvizjeve