Dallime mes rishikimeve të "Stampa:Grup etnik/doc"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {{Documentation subpage}} <!-- JENI TE LUTUR TE SHTONI KATEGORI DHE INTERWIKI NE FUND TE KESAJ FAQE - ATJE KU ESHTE E SHENUAR --> === Përdorimi === <pre> {{Grup etnik |group = |po...)
 
 
=== Shiko edhe ===
{{Grup etnik
{{Infobox Ethnic group
|image =
|group = Tajiks<br/>(تاجيک {{unicode|Тоҷик}})
1.822

edits

Menyja e lëvizjeve