Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Artikuj të mirë/Kandidatura/Mongolia"

Jump to navigation Jump to search
: Intereset politike te shteteve te tjere nuk jane relevant per votimin, ketu vlejn informacionet dhe kualiteti. --[[Përdoruesi:Ko.S.ystem.OV@|Proud To Be Albanian]] <small>(°[[Përdoruesi diskutim:Ko.S.ystem.OV@|diskuto]]°)</small> 17 Korrik 2009 18:11 (CEST)
:Shum mire qe po e dishe edhe ti qe ka radio shqip ne Kine, po chka ka lidhje kjo me Mongolie? Mos ia permbledh palidhje.--[[Përdoruesi:Getoar TX|Getoar TX]] 17 Korrik 2009 20:22 (CEST)
Mendoj se ka ardhur koha te behet artikull i mire.--[[Përdoruesi:Kristiani95|Kristiani95]] 26 Qershor 2010 10:17 (CEST)
1.822

edits

Menyja e lëvizjeve