Dallime mes rishikimeve të "Mortal Kombat"

Jump to navigation Jump to search
40 bytes removed ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[[Figura:Raiden.jpg|236px|right|thumb|[[Desktopi|Raiden]]]]
'''Mortal Kombat''' (sq: ''beteja vdekjeprurëse'') është një film, serial, lojë... që është interesant me shumë personazhe dhe ndonjë herë disa momente të frikshme dhe të mbinatyrshme. Sipas lojës janë xhirua dy filma Mortal Kombat dhe Mortal Kombat Annilation dhe seriali Motal Kombat Conquest dhe lojrat për [[PlayStation]]: MK1, MK2, MK3, ultimate MK3, MK triogy, MK4, MK gold, MK Deadlly Alliance, MK Deception, Mk Shaolin Monks, MK Armageddon, MK mytheyo:Sub Zero dhe DC universe vs Mortal Kombat.
 
==Personazhet==
24.783

edits

Menyja e lëvizjeve