Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "ABA Business Center"

No change in size ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
| {{ns:11}}=[[Kategoria:Sigurimi e cilësisë|{{SUBJECTPAGENAME}}#Sigurimi e cilësisë/Data]]
}}
[[Kategoria:Sigurimi ei cilësisë]]
 
''ABA business center'' është ndërtesa më e lartë në Shqipëri ka 21 kate mbi tokë dhe 3 kate nëntoksore.