Dallime mes rishikimeve të "Zanfina Ismajli"

Jump to navigation Jump to search
12 bytes added ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
}}
 
'''Zanfina Ismajli''' është [[Këngëtari|këngëtare]] e suksesshme nga [[Prishtina]].
Zanfina Ismajli fitoi vendin e parë në festivalin e verës [[Çelësi muzikor|"Çelësi muzikor"]] që është mbajtur në Prishtinë. Deri me tani ajo ka nje album te edituar me [[2003]] te quajtur ''Zani'' dhe disa [[videoklip]]e nder te cilat jane: ''Gajdexhiu'', ''Cocaina'' i cili ishte i punuar me qellime humanitare dhe fliste kunder droges, pastaj vie ne radhe dueti i saj me motren [[Adelina Ismajli|Adelinen]] i quajtur ''[[Dy motra nje frajer]]'', pas ketij videoklipi me motren ajo beri BOOM me kengen dhe klipin ''Partizani i vogel''-klip i cili u pelqye nga te gjithe sepse Zanfina ne te tregoi talentin për transformim duke nderruar 7 stile. Ndërsa kete vite ajo ka nxjerr ne shitje hitin e saj me te ri te quajtur ''As i fundit as i pari'' videoklipi i te cilit mund te krahasohet me ata të huajt dhe me te cilin po then rekord në shikueshmeri ne internet.
 
906

edits

Menyja e lëvizjeve