Dallime mes rishikimeve të "Columbia (South Carolina)"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
 
CNNMoney.com e ka renditur Columbian si një nga 25 vendet më të mira të SHBA-së për të jetuar pas daljes në pension dhe [[US News & World Report]] e ka renditur si qytetin e 6-të në listën "Vendet më të mira të Amerikës të përballueshme për të jetuar pas daljes në pension" të vitit 2009.
 
[[Kategoria:Kryeqytete të shteteve të SHBA-së]]

Menyja e lëvizjeve