Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Kuvendi/Arkivi 6"

Jump to navigation Jump to search
Lodewijk Willem Johan Karel Thomson
(TuvicBot back)
(Lodewijk Willem Johan Karel Thomson)
<!-- Skruani vetëm nën këtë vizë-->
----
 
== Lodewijk Willem Johan Karel Thomson ==
 
Per te gjithe!!!!!!
ne artikullin per kolonelin Thomson ne Wikipedia hollandeze ka disa fotografi. keto fotografi eshte mire te jene edhe ne artikullin shqip. Kush mund ta beje kete pune? edhe artikulli ne shqip eshte i ndare ne tre pjese. pra nga nje fotografi per cdo pjese.
po ashtu duhet te shtohen disa kategori tek ky artikull: biografi dhe historia e Shqiperise.[[Përdoruesi:129.240.158.117|129.240.158.117]] 28 Korrik 2006 18:08 (UTC)
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve