Dallime mes rishikimeve të "Vladimir Gusmari"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
për situatën e shërbim shëndetësor afat shkurtër dhe afat gjate ne Shqipëri e cila është pjese e punës se Institutit për Studime Bashkëkohore.
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[category:mjekë shqiptarë]]
1.621

edits

Menyja e lëvizjeve