Dallime mes rishikimeve të "Humori"

Jump to navigation Jump to search
188 bytes removed ,  10 vjet më parë
 
==Humori shqiptar==
Humori shqiptar është shumë i pasur me aktor të ndryshëm si:
 
Leci, Cima etj. dhe me programe televizive si: Kafeneja Jonë, Familja Moderne etj.
 
Shkruajtur nga Hamit Shala (Hammit)
 
==Thënie mbi humorin==

Menyja e lëvizjeve