Dallime mes rishikimeve të "Albanians Got Talent"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
{{Infobox Televizion
|
| titulli alternativ = Albanians Got Talent
| figura = [[File:albaniansgottalent.jpg]]
| shteti = Shqipëri
| caption =
| formati = [[Talent Show]]
| kohëzgjatja = 150 minuta
| formata_e_figurës = 1080i ([[16:9]] HDTV)
| krijuesi = [[Simon Cowell]]
| prezantuesi = Albana Osmani and Benet Kaçi
| gjykatësi = Altin Basha, Rovena Dilo and Armend Rexhepagiqi
| channel = [[Top Channel]]
| first_aired = {{start date|2010|08|25|df=y}}
| last_aired = <br>Present
| num_episodes =
| num_series =
| producer =
}}
'''Albanians Got Talent''' (E njohur gjithashtu si "Ti Vlen") është një program televiziv shqiptar. Albanian's Got Talent është emri i ri i "Ti Vlen", një talent show që u ndalua në vitin [[2009]]. Albanians got Talent ka filluar më [[15 tetor]] [[2010]] dhe transmetohet çdo të premte në [[Top Channel]]. Juria e Albanians Got Talent përbëhet nga [[Altin Basha]], [[Rovena Dilo]] dhe [[Armend Rexhepagiqi]].<ref>[http://top-channel.tv/tivlen/ Albanians Got Talent 2010]</ref>
 

Menyja e lëvizjeve