Dallime mes rishikimeve të "Nexhat Daci"

Jump to navigation Jump to search
5 bytes removed ,  11 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 79.175.93.229 (diskutimet) në versionin e fundit nga Xqbot.
v (U kthyen ndryshimet e 79.175.93.229 (diskutimet) në versionin e fundit nga Xqbot.)
 
== Jeta ==
Ai është i martuar dhe ka tre fëmijë. Banon në lagjen Velani në [[Prishtinë]]. Flet [[gjuha shqipe|gjuhën shqipe]], [[gjuha serbe|serbe]], [[gjuha angleze|angleze]], [[gjuha kroate|kroate]] dhe [[gjuha gjermane|gjermane]] (pasive).ADASDD
 
 
== Arsimimi ==

Menyja e lëvizjeve