Ndryshimi mes inspektimeve të "Ilir Prapashtica"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
Ã'''Ilir Prapashtica''' lindi në [[Prishtinë]] me [[2315 MajShkurt]] [[19711978]]. Aj është një aktor i mirënjohur nga [[Kosova]] ai në rolin e Longarit ka pasur shumë sukses
pra Longari është ana sjell tas e luan rolin e t pitit të cilën flet shpejt 123 minuta dhe flet si në për ëndrra si në gjumë humorin e ka shumë të nirë.
 
[[Kategoria:Aktorë]]
[[Kategoria:Lindje 19711978]]
Anonymous user

Menyja e navigimit