Dallime mes rishikimeve të "Budisalca"

Jump to navigation Jump to search
179 bytes added ,  10 vjet më parë
Faqe e re: '''Budisallci''' është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë. == Shih dhe këtë == * Lista e ardhacakëve - Klinë Kategoria:Fshatra në Kosovë
(Faqe e re: '''Budisallci''' është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë. == Shih dhe këtë == * Lista e ardhacakëve - Klinë Kategoria:Fshatra në Kosovë)
(Pa ndryshime)

Menyja e lëvizjeve