Ndryshimi mes inspektimeve të "Patosi"

Jump to navigation Jump to search
54 bytes added ,  10 vjet më parë
* [http://www.bashkiapatos.gov.al Bashkia Patos]
<!-- Kategorizim dhe interwiki -->
bvu7yt
 
{{AL-gjeo-cung}}
<br />
[[vo:Patosi]]
[[war:Patos, Albania]]
sisb vaisfbhj
ewt b patos
sdgme d
patos patos
Anonymous user

Menyja e navigimit