Dallime mes rishikimeve të "Kripa"

Jump to navigation Jump to search
19 bytes added ,  11 vjet më parë
v
roboti shtoj: bo:ཚྭ།; cosmetic changes
v (roboti shtoj: bo:ཚྭ།; cosmetic changes)
* Djegiet e lehta të [[Lëkurë|lëkurës]], në kuzhinë, shërohen më leht po të laget pjesa e djegur dhe të mbulohet me kripë.
 
== Demi nga kripa e kuzhines ==
Pse kripe himalaje dhe jo kripe deti ?
 
[[bjn:Uyah padu]]
[[bn:লবণ (খাদ্য)]]
[[bo:ཚྭ།]]
[[br:Holen]]
[[bs:So]]

Menyja e lëvizjeve