Dallime mes rishikimeve të "Anarkia"

Jump to navigation Jump to search
51 bytes added ,  10 vjet më parë
v (r2.6.4) (roboti shtoj: nah:Ahtēpacholiztli)
Figura të shquara dhë te njohura anarkiste janë si psh. [http://sq.wikipedia.org/wiki/Michail Bakunin Michail Bakunin], [[Peter Kropotkin]], Viktor Serge dhe nje nga anarkistet e sotem është Naom Chomsky.
== Shiko dhe këtë ==
anarkia nuk tolerohet dhe mirepo as' nuk luftohet.
 
== Lidhje të jashtme ==
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve