Dallime mes rishikimeve të "Shanllëurfa"

Jump to navigation Jump to search
No change in size ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Fshat Kurd ne T[[urqiTurqi]] ne Kufi me [[Sirin]] dhe eshte Vendbanimi ku lindi Artisti i madh [[Ibrahim Tatlises]]
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve