Dallime mes rishikimeve të "KF Prishtina"

Jump to navigation Jump to search
110 bytes removed ,  11 vjet më parë
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
* [http://www.prishtinafc.com/ KF Prishtina] Faqja zyrtare
* <s>[http://www.fcplisat.com/ Plisat]</s> Faqja zyrtare e tifozave të flaktë
{{Raiffeisen Superliga}}
 
[[Category:Klube futbolli në Kosovë|Prishtina]]
[[Kategoria:KF Prishtina|Prishtina]]
 
 
Talentat e Rinjë kanë shpërthyer botën pasi që Guri dhe Ylli Kelmendi bashkë me Flakzon Thaqi kan dalur në youtube me disa driblinge të jashtë zakonshme www.youtube.com/vagyda/
 
[[de:FC Prishtina]]
4.725

edits

Menyja e lëvizjeve