Dallime mes rishikimeve të "Smira"

Jump to navigation Jump to search
14 bytes removed ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Smira''' është një vendbanim në komunën e Therandës, Kosovë. == Shih dhe këtë == * Lista e ardhacakëve - Therandë Kategoria:Fshatra në Kosovë)
 
'''Smira''' është një vendbanim në komunën e [[TherandëVitia|TherandësVitis]], [[Kosovë]].
== Shih dhe këtë ==
* [[Lista e ardhacakëve - TherandëViti]]
 
[[Kategoria:Fshatra në Kosovë]]
247

edits

Menyja e lëvizjeve