Dallime mes rishikimeve të "Ngjyra"

Jump to navigation Jump to search
45 bytes added ,  10 vjet më parë
v (r2.6.4) (roboti ndryshoj: mdf:Тюс)
[[Ngjyrat akromatike]] i përbëjnë ''e zeza'', ''e bardha'' dhe ''e përhimta'' dhe të gjitha ngjyrat që fitohen me përzierje në mes të zezës dhe të bardhës në niansa të ndryshme, kurse
[[ngjyrat kromatike]] janë ''e kuqja'', ''e gjelbërta'' dhe e ''kaltërta''.
Xhevdet Spahija është një fshatar nga peja
 
 
== Karakteristikat e ngjyrave ==
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve