Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Thecheesykid"

Jump to navigation Jump to search
v
v (→‎Zotri Thecheesykid: seksion i ri)
== Zotri Thecheesykid ==
 
I nderuari Thecheesykid une i qmoj kontributet tuja ju lutem reth redaktimit të Filmit Saw IV]].
ky redaktim nu ka anje vrejte rreth.
ky redaktim nu ka anje vrejte rethKy redktimt te tij eshtësht i nje informacion i rendsishem per ata qe viztojën Wikipdian dhe kë tu unë nuk shikoj asnjeasnjë far lojlloj vadalizmi.
 
Me Nderime Goldberg08-J.R.
434

edits

Menyja e navigimit