Ndryshimi mes inspektimeve të "Galica (Vushtrri)"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Galica''' është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë. == Shih dhe këtë == * Lista e ardhacakëve - Vushtrri Kategoria:Fshatra në Kosovë)
 
{{Infobox KS fshat| height="200"
| foto harta=[[Figura:noimage.png|140px]]
| emri=
| komuna=
| banorë=
| posta=
| telefoni=
| lartësia=6
| latitude=
| longitude=
| web=
}}
'''Galica''' është një vendbanim në komunën e [[Vushtrri|Vushtrrisë]], [[Kosovë]].
 
== Shih dhe këtë ==
* [[Lista e ardhacakëve - Vushtrri]]

Menyja e navigimit