Dallime mes rishikimeve të "Zajmina Vasjari"

Jump to navigation Jump to search
17 bytes added ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
== Jeta ==
Lindi ne [[Durrës]] [[Shqipëri]] më [[17 qershor]] të vitit [[1986]], i përket shenjës së Binjakëve dhe është një natyrë mjaft e qetë dhe shume e qire. Ngjyra e preferuar është e bardha dhe shpesh vishet vetëm me këtë ngjyrë.
Gjithashtu i pëlqen muzika, e veçanërisht ajo dance. Është e gjatë 1,70 m dhe flokët i mban përgjithësisht të gjatë dhe bjondë.
 
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve