Ndryshimet fqinje

Jump to navigation Jump to search

Kjo është një listë e ndryshimeve së fundmi të faqeve të lidhura nga faqja e dhënë (ose bëjnë pjesë tek kategoria e dhënë). Faqet nën mbikqyrjen tuaj duken të theksuara.

Zgjedhjet e ndryshimeve momentale Trego 50 | 100 | 250 | 500 ndryshime gjatë 1 | 3 | 7 | 14 | 30 ditëve
Fshih përdorues të regjistruar | Fshih përdoruesit anonim | Fshih redaktimet e mia | Shfaq robotët | Fshih redaktimet e vogla | Shfaq kategorizim i faqes | Shfaqi Wikidata | Hide reviewed edits | fshih redaktimet me gjasë të mira
Tregon ndryshime së fundmi duke filluar nga 21 korrik 2019 02:54
   
Emri i faqes:
Lista e shkurtesave:
r
Ky redaktim mund të jetë dëmtues dhe duhet të rishikohet (more info)
R
Ky redaktim krijoi një faqe të re (shiko gjithashtu listën e faqeve të reja)
v
Ky është një redaktim i vogël
b
Ky redaktim u krye nga një robot
P
Përpunim Wikidata
(±123)
Madhësia e faqes ndryshoi me këtë numër bajtësh

16 korrik 2019

  • Richard Chamberlain[Kontrollimi në pritje]; 12:53 +137.251.222.205 DiskutoStimate actor, ati trait in glorie.V-ati remarcat in multe roluri.Actorul este film.Ati fost un actor celebru.Timpul nu sta in loc ne împăca cu trecerea anilor.Ati primit admirație la tot publicul din lume.,, Succesulv-a facut cel mai fericit om" ,, Batranetea este îngrozitoare,dar face parte din viata.Eu va îmbrățișez si va sarut cu drag.Din Romania Florentina Maria Stanoiu. Etiketat: Redaktim nga celulari, Redaktim në versionin web nga celulari, PHP7