Stampa:Burokrat topicon/dok

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Burokrat topicon.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendose {{Burokrat topicon}} kudo në faqen tuaj personale.

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]