Stampa:Collapsible list/dok

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Collapsible list.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

{{Collapsible list
 | expand = 
 | framestyle = 
 | titlestyle = 
 | title = 
 | liststyle = 
 | hlist = 
 | bullets = 
 | <!-- 1 = -->    <!--(First item in list; the "1 =" is usually not required)-->
 | <!-- 2 = -->    <!--(Second item in list; ditto)-->
 | <!-- 3 = -->    <!--(Third item in list; etc.)-->
 | <!-- etc -->
}}

Shembull[Redakto nëpërmjet kodit]

{{Collapsible list 
 | title = [[European Free Trade Association]] members 
 | [[Iceland]] 
 | [[Liechtenstein]] 
 | [[Norway]] 
 | [[Switzerland]]
}}

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]