Stampa:Copypaste/dok

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Copypaste.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

Për shembull:

{{Copypaste|section|url=http://www.example.org/|date=korrik 2021}}

prodhon:

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]