Stampa:Country data Shën Pierre dhe Miquelon

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search


Nuvola mimetypes file locked.png Kjo stampë u mbrojt për të ruajtur kualitetin e arritur deri tani kundra vandalizmit apo redaktimeve të pakualifikuara.
Për të përpunuar tekstin e stampës mund t'i bëni një kërkesë përdoruesve që disponojnë të drejtat e nevojshme.
Template documentation

This is the documentation for Template:Country data Shën Pierre dhe Miquelon. It is automatically generated by Template:Country showdata

Template:Country data Shën Pierre dhe Miquelon is an internal data container not intended to be transcluded directly. It is used indirectly by templates such as flag, flagicon, and others.

This template is within the scope of WikiProject Flag Template, a collaborative effort to maintain flag templates on Wikipedia. A more thorough discussion of the flag template system, including parameters not described here, can be found on the project page.

Please purge the cache after making any changes to this template.

Flag of France.svg

Standard parameters

Parameter name Value Meaning
alias Shën Pierre dhe Miquelon Main article name (Shën Pierre dhe Miquelon)
flag alias Flag of France.svg Image name (Image:Flag of France.svg, shown above right)

Flag variants

LabelFlag image (40px)Image name
localFlag of Saint-Pierre and Miquelon.svgFlag of Saint-Pierre and Miquelon.svg

Redirect aliases

This template can also be used via an alias name (implemented as a redirect to this template):
Alias name{{flag|alias}} output{{flagcountry|alias}} output
SPM (view) SPMFlag of France.svg Shën Pierre dhe Miquelon
Shën Pierre dhe Miquelon (view) Shën Pierre dhe MiquelonFlag of France.svg Shën Pierre dhe Miquelon

Example usage

Using a flag variant
Using a redirect alias