Stampa:Diskutojm/dok

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Diskutojm.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

Përdor këtë stampë për të dërguar përdoruesit në një diskutim të caktuar.

Shembuj:

{{Diskutojm|faqja=Avioni}}

lidhja do të bëhet në faqen e avionit:

Diskutimi vazhdon...

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]