Stampa:Harta Afganistani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Afghanistan location map.svg
Harta fizike
Skeda:Afghanistan physical map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Afganistani. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Afganistani)
emri Afganistani
koordinatat
skajore
38.8
60 ←↕→ 75.3
29
qendra e hartës 33°54′N 67°39′E / 33.9°N 67.65°E / 33.9; 67.65

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]