Jump to content

Stampa:Harta Andorra

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Andorra location map.svg
Harta fizike
Skeda:Andorra relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Andorra. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Andorra)
emri Andorra
koordinatat
skajore
42.675
1.3875 ←↕→ 1.8125
42.4
qendra e hartës 42°32′15″N 1°36′00″E / 42.5375°N 1.6°E / 42.5375; 1.6

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]