Stampa:Harta Antigua dhe Barbuda

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Antigua and Barbuda location map.svg
Harta fizike
Skeda:Antigua and Barbuda location map Topographic.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Antigua dhe Barbuda. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Antigua dhe Barbuda)
emri Antigua dhe Barbuda
koordinatat
skajore
17.755
-62.4 ←↕→ -61.639
16.919
qendra e hartës 17°20′13″N 62°01′10″W / 17.337°N 62.0195°W / 17.337; -62.0195

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]