Jump to content

Stampa:Harta Armenia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Armenia adm location map.svg
Harta fizike
Skeda:Relief Map of Armenia.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Armenia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Armenia)
emri Armenia
koordinatat
skajore
41.4
43.4 ←↕→ 46.7
38.8
qendra e hartës 40°06′N 45°03′E / 40.1°N 45.05°E / 40.1; 45.05

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]