Stampa:Harta Armenia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Armenia adm location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Armenia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Armenia)
emri Armenia
koordinatat
skajore
41.4
43.4 ←↕→ 46.7
38.8
qendra e hartës 40°06′V 45°03′L / 40.1°V 45.05°L / 40.1; 45.05

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]